6/17 Scotty Thiel IRA
Angell Park Speedway
Sun Prairie, WI
6/17 Aaron Reutzel Ohio Speedweek Round 3
All Star Circuit of Champions
Waynesfield Raceway Park
Waynesfield, OH
6/16 Brian Montieth Weldon Sterner Memorial
Lincoln Speedway
Abbottstown, PA
6/16 Jay Cole Grays Harbor Raceway
Elma, WA 
6/16 Michael Summers Plymouth Speedway
Plymouth, IN
6/16 Kyle Miller Wingless Sprint Series
Cottage Grove Speedway
Cottage Grove, OR
6/16 Trey Schmidt 105 Speedway
Cleveland, TX
6/16 Koty Adams ASCS Gulf South
Battleground Speedway
Highlands, TX
6/16 Austin Bishop Bridgeport Speedway
Bridgeport, NJ
6/16 Jamie Myers OVSCA
Ohio Valley Speedway
6/15 Jesse Costa Ohsweken Speedway
Ohsweken, ON Canada
6/15 Nate Eakin Jackson Motorplex
Jackson, MN
6/15 Lucas Wolfe Williams Grove Speedway
Mechanicsburg, PA
6/15 Dylan Norris Trail-Way Speedway
Hanover, PA
6/15 Seth Pugh US 24 Speedway
Logansport, IN
6/14 Brady Bacon USAC Eastern Storm Round 1
Grandview Speedway
Bechtelsville, PA
6/9 Tim Shaffer Ohio Sprint Car Series
Pittsburgh’s Pennsylvania Motor Speedway
Imperial, PA
6/9 Colton Heath Skagit Speedway
Alger, WA
6/9 Ryan Bowers UMSS
Ogilvie Raceway
Ogilvie, MN
6/9 Evan Margeson Northwest Focus Midget Series
Grays Harbor Raceway
Elma, WA
6/9 Chris Dodd Wisconsin Wingless
Wilmot Raceway
Wilmot, WI
6/9 Kyle Smith PASS
Path Valley Speedway
Spring Run, PA
6/9 Austin Bishop PASS
Path Valley Speedway
Spring Run, PA
6/9 Trevor Cook Skagit Speedway
Alger, WA
6/9 Blake Robertson Western Racesaver Sprints
Keller Auto Speedway
Hanford, CA
6/9 Trey Schmidt 105 Speedway
Cleveland, TX
6/9 Kevin Karnitz MSA
Plymouth Dirt Track
Plymouth, WI
6/3 Kevin Karnitz MSA
Angel Park Speedway
Sun Prairie, WI
6/2 Jac Haudenschild Wayne County Speedway
Orrville, OH
6/2 Evan Margeson Northwest Focus Midget Series
Skagit Speedway
Alger, WA
6/2 Jordan Thomas Patriot Sprint Tour
Fulton Speedway
Fulton, NY
6/2 Justin Zimmerman Pwori Elite Non-Wing Series
Ark La Tex Speedway
Vivian, LA
6/2 Mark Heinert WIMS
Wilmot Raceway
Wilmot, WI
6/2 Howard Moore USCS Speedweek Rd 7
Riverside International Speedway
West Memphis, AR
6/2 John Watson Michigan Traditional Sprints
Silver Bullet Speedway
Owendale, MI
6/2 Blake Robertson Western Racesaver Sprints
Tulare Thunderbowl
Tulare, CA
6/1 Aaron Reutzel All Star Circuit of Champions
Lernerville Speedway
Sarver, PA
6/1 Seth Bergman ASCS Red River
Red Dirt Raceway
Meeker, OK
6/1 Matt Loving Northwest Focus Midget Series
Deming Speedway
Everson, WA
6/1 Tylor Cochran Clinton County Motor Speedway
Mill Hall, PA
6/1 Steven Hendrickson Deming Speedway
Everson, WA
5/27 Brady Bacon Bob Hampshire Classic
NRA Sprint Invaders
Waynesfield Raceway Park
Waynesfield, OH 
5/27 Lucas Wolfe Bob Weikert Memorial
Port Royal Speedway
Port Royal, PA 
5/27 Seth Pugh US 24 Speedway
Logansport, IN
5/27 Jesse Baker ASCS Southwest
Southern New Mexico Speedway
Las Cruces, NM
5/26 Jason Solwold Cottage Grove Speedway
Cottage Grove, OR
5/26 Scotty Thiel IRA
Beaver Dam Raceway
Beaver Dam, WI
5/26 Rob Lindsey WSS
Grays Harbor Raceway
Elma, WA
5/26 Barry Martinez John Carroll Classic
Skagit Speedway
Alger, WA
5/26 Seth Bergman Spring 360 Nationals
ASCS Warrior
Lake Ozark Speedway
Eldon, MO
5/26 Harry Hanson Northern Renegade Sprint Car Series
Hibbing Raceway
Hibbing, MN
5/26 Jacob Harris Kent Lewis Sr Classic
105 Speedway
Cleveland, TX
5/26 Steve Rando Fremont Speedway
Fremont, OH
5/26 Tyler Austin SCONE
Bear Ridge Speedway
Bradford, VT
5/26 Justin Zimmerman Powri Elite Non Wing Sprint Car Series
281 Speedway
Stephenville, TX
5/26 Danny Varin Empire Super Sprints
Fonda Speedway
Fonda, NY
5/26 Chase Viebrock UMSS
Rice Lake Speedway
Rice Lake, WI
5/25 Derek Hammond Ohio Thunder Racesaver Series
Jackson County Speedway
Jackson, OH
5/25 Austin Bishop Williams Grove Speedway
Mechanicsburg, PA
5/19 Kenny Allen Marysville Raceway
Marysville, CA
5/19 Zach Pringle Hooker Hood Classic
Riverside International Speedway
West Memphis, AR
5/19 Cory Swatzina Skagit Speedway
Alger, WA
5/19 Chris Douglas Route 66 Motor Speedway
Amarillo, TX
5/19 Tim Alberding Wingless Sprint Series
Cottage Grove Speedway
Cottage Grove, OR
5/19 Nathan Skaggs OVSCA
Brushcreek Motorsports Complex
Peebles, OH
5/19 Justin Youngquist Skagit Speedway
Alger, WA
5/19 Tyler Anderson Grays Harbor Raceway
Elma, WA
5/19 Evan Margeson Northwest Focus Midget Series
Grays Harbor Raceway
Elma, WA
5/19 Kyle Peterson 34 Raceway
Burlington, IA
5/19 Nick Larson Petaluma Speedway
Petaluma, CA
5/18 Shane Forte ISCS
Cottage Grove Speedway
Cottage Grove, OR
5/18 Jack Sodeman Jr Lernerville Speedway
Sarver, PA
5/18 Stuart Brubaker FAST
Attica Raceway Park
Attica, OH
5/18 Steven Hendrickson Deming Speedway
Everson, WA
5/18 Ariel Biggs USAC West Coast Focus Midgets
Kern Dirt Track
Bakersfield, CA
5/12 Cory Swatzina Skagit Speedway
Alger, WA 
5/12 JJ Hickle Grays Harbor Raceway
Elma, WA
5/12 Seth Pugh US 24 Speedway
Logansport, IN
5/12 Paul Cengic River City Speedway
St Helens, OR
5/12 Jacob Harris 105 Speedway
Cleveland, TX
5/12 Blake Robertson Keller Auto Speedway
Hanford, CA
5/12 Shane Sellers OCRS
Oklahoma Sports Park
Ada, OK 
5/12 Jack Potter Lake Ozark Speedway
Lake Ozark, MO
5/11 Brady Bacon USAC National Sprint Car Tour
Eldora Speedway
Rossburg, OH
5/11 Danny Mumaw OVSCA
Hilltop Speedway
Millersburg, OH
5/11 Cale Conley Lernerville Speedway
Sarver, PA
5/11 Steve Rando Attica Raceway Park
Attica, OH
5/10 Seth Bergman KC Classic
Lakeside Speedway
Kansas City, MO
5/5 Devin Barnes Grays Harbor Raceway
Elma, WA
5/5 Jason Solwold Summer Thunder Sprintcar Series
Skagit Speedway
Alger, WA
5/5 Aaron Reutzel All Star Circuit of Champions
Sharon Speedway
Hartford, OH
5/5 Nate Eakin Park Jefferson International Speedway
Sioux City, SD
5/5 Ross Rankine Northwest Focus Midget Series
Skagit Speedway
Alger, WA 
5/5 Danny Mumaw Wayne County Speedway
Orrville, OH
5/5 Seth Pugh US 24 Raceway
Logansport, IN
5/5 Chris Dodd WI WingLESS Sprint Series
Wilmot Raceway
Wilmot, WI
5/5 Ryan Jones QLD State Title Prelim
Archerfield Speedway
Brisbane, AU
5/5 Thomas Radivoy CRSA
Orange County Fair Speedway
Middleton, NY
5/5 Bailey Hughes Creek County Speedway
Sapulpa, OK
5/5 Mitchell Moore POWRI War Sprints
Lucas Oil Speedway
Wheatland, MO
5/4 Austen Treuchet Trail-Way Speedway
Hanover, PA
5/4 Riley Kreisel POWRI War Sprints
Valley Speedway
Grain Valley, MO
5/4 Dustin Stroup Attica Raceway Park
Attica, OH
5/4 Zach Keefe Deming Speedway
Everson, WA 
5/4 Chance Crum Northwest Focus Midget Series
Deming Speedway
Everson, WA 
4/28 Steve Meyer IRA Sprints
Beaver Dam Raceway
Beaver Dam, WI
4/28 Tim Shaffer Sprint Car World Championship
Mansfield Motor Speedway
Mansfield, OH
4/28 Steve Meyer Wilmot Raceway
Wilmot, WI
4/28 Riley Kreisel POWRI War Sprints
Lake Ozark Speedway
Eldon, MO 
4/28 Tyler Anderson Grays Harbor Raceway
Elma, WA
4/28 Jack Potter Lake Ozark Speedway
Lake Ozark, MO
4/28 Sean Vardell Carolina Sprint Tour
Sumter Speedway
Sumter, NC
4/28 Seth Pugh Southern Illinois Raceway
Marion, IL
4/28 Tim Crawley USCS
Lexington 104 Speedway
Lexington, TN
4/28 Tristin Thomas Northwest Focus Midget Series
Grays Harbor Raceway
Elma, WA 
4/28 Cody Baker Valley Speedway
Grain Valley, MO
4/27 Tim Shaffer Sprint Car World Championship Prelim
Mansfield Motor Speedway
Mansfield, OH
4/27 Brian Montieth Williams Grove Speedway
Mechanicsburg, PA
4/27 Matt Covington Lucas Oil ASCS National Tour
Paducah International Raceway
Paducah, KY
4/27 Steven Hendrickson Deming Speedway
Everson, WA
4/27 Dylan Norris Trail-Way Speedway
Hanover, PA
4/27 Andy Shouse Sprint Series of Oklahoma
Red Dirt Raceway
Meeker, OK 
4/21 Tim Shaffer All Star Circuit of Champions
Wayne County Speedway
Orrville, OH
4/21 Steve Parker Skagit Speedway
Alger, WA 
4/21 Dustin Stroup Fremont Speedway
Fremont, OH
4/21 Daniel Thomas Andrew Edwards Memorial
Kihikihi Speedway
Kihikihi, New Zealand
4/21 Tyler Anderson Grays Harbor Raceway
Elma, WA
4/21 Rob Lindsey Wingless Sprint Series
Cottage Grove Speedway
Cottage Grove, OR
4/21 Jeremy Hawes Marysville Raceway
Marysville, CA
4/21 Kyle Smith PASS
Port Royal Speedway
Port Royal, PA
4/21 Monty Ferriera Santa Maria Speedway
Santa Maria, CA
4/20 Jac Haudenschild All Star Circuit of Champions
Attica Raceway Park
Attica, OH
4/20 Scotty Thiel MOWA
Jacksonville Speedway
Jacksonville, IL
4/20 Craig Carroll USAC Wingless Sprints Oklahoma
Creek County Speedway
Sapulpa, OK
4/14 Freddie Rahmer Lincoln Speedway
Abbottstown, PA
4/14 Zach Newlin PA Sprint Series
BAPS Motor Speedway
York Haven, PA
4/14 Steve Wilbur Lincoln Speedway
Abbottstown, PA
4/13 Steve Owings Trail-Way Speedway
Hanover, PA 
4/13 Austin Bishop PA Sprint Series
Williams Grove Speedway
Mechanicsburg, PA
4/13 Stuart Brubaker Attica Raceway Park
Attica, OH
4/7 Jason Solwold Summer Thunder Sprintcar Series
Central WA State Fair Raceway
Yakima, WA
4/7 Blake Robertson Keller Auto Speedway
Hanford, CA
4/7 Ryan Jones Murray Bridge Speedway
Murray Bridge, SA Australia
4/6 Colton Heath Summer Thunder Sprintcar Series
Central WA State Fair Raceway
Yakima, WA 
4/6 Seth Bergman Lucas Oil ASCS National Tour
Texas Motor Speedway Dirt Track
Ft Worth, TX
3/31 Brian Montieth Spring Sprint Championship
Lincoln Speedway
Abbottstown, PA 
3/31 Jeb Sessums Kennedale Speedway Park
Kennedale, TX
3/30 Tim Crawley NCRA
81 Speedway
Park City, KS 
3/24 Jeb Sessums Texas Sprint Series
Kennedale Speedway Park
Kennedale, TX
3/24 Harley Zimmerman Top Gun Sprints
Volusia Speedway
Volusia, FL
3/17 Brian Montieth Lincoln Speedway
Abbottstown, PA
3/17 Trey Schmidt Southern United Sprint
105 Speedway
Cleveland, TX
3/17 Tim Crawley I-30 Speedway
Little Rock, AR
3/11 Lucas Wolfe Williams Grove Speedway
Mechanicsburg, PA
3/10 Ryan Jones Ross Wright Memorial
Murray Bridge Speedway
Murray Bridge, SA Australia
3/10 Joe Wood Jr Sprint Series of Oklahoma
Southern Oklahoma Speedway
Ardmore, OK
3/10 Daniel King Southern United Sprints
105 Speedway
Cleveland, TX
3/10 Paul Solomon Australia Sprint Car All Stars
Timmis Speedway
Mildura, VIC Australia
3/9 Aaron Reutzel World of Outlaws Craftsman Sprint cars
Tulare Thunderbowl
Tulare, CA
3/9 Ryan Bernal USAC West Coast Sprint Cars
Tulare Thunderbowl
Tulare, CA
3/9 Chris Kelly Sprint Series of Oklahoma
Southern Oklahoma Speedway
Ardmore, OK
3/2 Trent Lloyd USCS 600
Hattiesburg Speedway
Hattiesburg, MS
2/24 Seth Bergman USCS
Southern Raceway
Milton, FL
2/24 Monty Ferriera Mayrsville Raceway
Marysville, CA
2/17 Paul Solomon Australian Sprint Car Allstars
Sunline Speedway
Waikerie, SA Australia
2/10 Chris Solomon Australian Sprint Car Allstars
Heartland Raceway
Moama, NSW Australia
2/3 Joel Chadwick Australia Non Wing Championship
Valvoline Raceway
Syndey, NSW Australia
2/2 Tim Shaffer All Star Circuit of Champions
Bubba Raceway Park
Ocala, FL
2/2 Joel Chadwick Australia Non Wing Championship Prelim Night
Valvoline Raceway
Syndey, NSW Australia
1/1 Logan Schuchart Archerfield Speedway
Queensland, AUS